PVC langai energijos taupymo

Bluevolution Brugman

Langai Class 82 gaminami BluEvolution82 profilių pagrindu. Paprasta forma puikiai pabrėžia modernų charakterį jūsų namuose. Specialios šešių kamerų konstrukcijos langas yra su giliai įleistu stiklo paketu, bei trečia tarpine, visa tai leidžia Jums gauti vieną iš geriausių šilumos izoliacijų.ijų.

Rehau Geneo

Langai PETECKI FUTURE DESIGN 86 dėl savo savybių yra unikalus gaminys. Profilių savybės Geneo, pagamintų iš medžiagos RAU – FIPRO bei jiems specialiai suprojektuotos sandarinimo tarpinės leido mums pasiekti puikią šiluminę izoliaciją reikalingą pasyvių namų statybai. Naudojami šešių kamerų profiliai iš kompozicinių medžiagų, suteikia reikiamą tvirtumą net be plieno armatūros naudojimo! Šios savybės suteikia galimybę sukurti didelį stiklo paviršių, kuris leidžia Jums gauti šilumą iš saulės spindulių. Tai unikalus produktas, kuris yra bekompromisis neriboto dizaino galimybių ir aukščiausių techninių ir eksploatacinių savybių derinys.

Veka Softline

Langai PETECKI FUTURE LINE 82 MD skirti pasyviosios konstrukcijos namams. Į sistemą leidžia Jums sukurti didelių gabaritų (didelio ploto stiklo paviršių) langus, todėl šiluma gaunama iš saulės spindulių. Tuo pačiu metu, standartinis dvigubo stiklo paketas, kurio šilumos laidumo koeficientas U=0,5 W/m2K , žymiai sumažina energijos nuostolius. Naudojamas septynių kamerų profilis leido pašalinti šilumos tiltelius.